Зарубіжна література

8 клас
І місце – Лісовська Валерія, учениця ЗОШ№13, учитель Конюшок Н.М.,
ІІ місце – Коломієць Альона, учениця СЗОШ№12, учитель Спірідонова Л.М.,
ІІІ місце – Свистак Владислава, учениця НВО «Освіта», учитель Шпаргало О.В.
9 клас
І місце – Товстоног Катерина, учениця СЗОШ№12, учитель Мариношенко Л.Р.,
ІІ місце – Компанець Вікторія, учениця ЗОШ№13, учитель Конюшок Н.М.,
ІІІ місце – Малюк Анна, учениця ЗОШ №5, учитель Шидяєва Л.І.

10 клас
І місце – Морозова Аліса, учениця СЗОШ №12, учитель Мариношенко Л.Р.,
ІІ місце – Панченко Анастасія, учениця ЗОШ№17, учитель Мацюк Л.Р.,
ІІІ місце – Гузік Олеся, учениця СЗОШ№2, учитель Одноріг О.В.
11 клас
І місце – Мангуш Дар’я, учениця СЗОШ №2, учитель Алімова Н.Ф.,
ІІ місце – Попович Яна, учениця ЗОШ№13, учитель Чала Л.М.,
ІІІ місце – Бондарчук Дар’я, учениця ЗОШ№3, учитель Пальніков О.Г.


Астрономія

10 клас
І місце – Комар Анастасія, учениця СЗОШ №12, учитель Шевчук Л.В.,
ІІ місце – Ціціленко Наталія, учениця ЗОШ№17, учитель Дерев’янко В.Д.,
ІІІ місце – Шевченко Вероніка, учениця ЗОШ№13, учитель Смик Т.О.
11 клас
І місце – Андреєв Данило, учень СЗОШ №12, учитель Комар О.М.,
ІІ місце – Ісіков Микита, учень ІЛІТ, учитель Левандовська О.В.,
ІІІ місце – Петровський Петро, учень ЗОШ№17, учитель Дерев’янко В.Д.


Економіка

9 клас:
І місце – Григоренко Ілля, СЗШ №12, учитель Янковська Т.П.
ІІ місце – Компанець Вікторія, ЗШ №13, учитель Ткаченко І.І
ІІІ місце –Горда Юліанна, ЗШ №17, учитель Дерев’янко В.Д
10 клас:
І місце – Максименко Владислав, СЗШ №12, учитель Янковська Т.П.
ІІ місце – Роговик Софія, ЗШ №5, учитель Куриленко В.Г.
ІІІ місце – Пустовалова Валерія, СЗШ №2, Костюк В.О.
11 клас:
І місце – Іваніна Власта, СЗШ №12, учитель Янковська Т.П.
ІІ місце – Казьміренко Антон, ЗШ №17, учитель Дерев’янко В.Д
ІІІ місце – Білявський Олександр, ЗШ №14, учитель Кисляк О.В.


МОВИ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

9 клас:
І місце – Стефаник Юлія, СЗОШ №12, учитель Соловей В.І.
ІІ місце – Константинова Олександра, НКВ (КГЛ), учитель Оробчук О.В.
ІІІ місце – Прокопчик Діна, СЗОШ №2, учитель Хвостик М.І.
ІІІ місце – Тренба Владислав Сергійович, ЗОШ №18, учитель Володарська В.М.

10 клас:
І місце – Гаць Катерина, НКВ (КГЛ), учитель Оробчук О.В.
ІІ місце – Баркалова Марія, СЗОШ №2, учитель Хвостик М.І.
ІІІ місце – Роговик Софія, ЗОШ №5, учитель Шидяєва Л.І.
ІІІ місцн – Шейко Анна, ЗОШ №18, учитель Пєвнєва Л.К.

11 клас:

І місце – Мединська Юлія, НКВ (КГЛ), учитель Оробчук О.В.
ІІ місце – Михайлов Данило, СЗОШ №2, учитель Алімова Н.Ф.
ІІІ місце – Лунін Євген, НВО «Освіта», учитель Шпаргало А.В.


Інформаційні технології

8 клас
І місце –Ситник Юліана , Ірпінський ліцей №3 (учитель – Васильчук Н.М.)
ІІ місце –Куренна Аліна , ЗОШ №13 (учитель –Агабаєва А.Д.)
ІІІ місце –Грома Ярослав, СЗОШ №12 (учитель – Мельник Ю.В.),
Костишин Марк, ІАЛ (учитель Ратушняк Т.В.)
9 клас
І місце – Раздєлова Юлія, ЗОШ №13 (учитель – Агабаєва А.Д.)
ІІ місце – Білоус Антон, Ірпінський ліцей №3 (учитель – Бондарчук Т.П.)
ІІІ місце –Захаров Олександр, СЗОШ №12 (учитель – Мельник Ю.В.)
10 клас
І місце – Войналович Вікторія, ЗОШ №13 (учитель – Агабаєва А.Д.)
ІІ місце – Гречуха Артем, СЗОШ №12 (учитель – Мельник Ю.В.)
ІІІ місце – Середа Андрій, СЗОШ №2 (учитель – Лисенко О.В.)
11 клас
І місце – Недашківський Данило, ІЛІТ, (учитель Нечипорук І.М.)
ІІ місце – Андрєєв Данило, СЗОШ №12 (учитель – Коверда С.В.)
ІІІ місце – Мамчур Ніколозі, Ірпінський ліцей №3 (учитель – Бондарчук Т.П.)


Фізика

7 клас
І місце – Желясков Сергій , СЗОШ №12 (учитель – Комар О.М.)
ІІ місце – Гаук Уляна, ЗОШ №17 (учитель – Дерев’янко В.Д.)
ІІІ місце – Степанова Лідія, СЗОШ №1 (учитель – Зимовська Т.П.)
8 клас
І місце –Сітнікова Олена , СЗОШ №2 (учитель – Смолій О.М.)
ІІ місце – Генераленко Маргарита , СЗШ №12 (учитель – Марініна І.М.)
ІІІ місце – Гайчук Людмила, ЗОШ №17 (учитель – Гайчук Л.С.)
9 клас
І місце – Сеніч Ольга, ЗОШ №14 (учитель – Токар Ю.Є.)
ІІ місце –Малюк Анна , ЗОШ №5 (учитель – Рехліцька І.А.)
ІІІ місце –Соболєва Поліна , ліцей №3 (учитель – Аза В.О.)
Хворостяний Артем, ЗОШ №17 (учитель – Дерев’янко В.Д. )
10 клас
І місце – Середа Андрій, СЗОШ №2 (учитель – Логіна В.А. )
ІІ місце – Алексієнко Владислав , ЗОШ №18 (учитель – Голобородько Т.П.)
ІІІ місце –Тарасьонок Дмитро , СЗОШ №12 (учитель – Шевчук Л.В.) та Панченко Анастасія (ЗОШ №17 (учитель – Дерев’янко В.Д.)
11 клас
І місце – Костюченко Альбіна, ІЛІТ – МАН (учитель – Лівандовська О.В.)
ІІ місце –Литвиненко Артем , ліцей №3 (учитель – Аза В.О.)
ІІІ місце – Устименко Григорій, ЗОШ №17 (учитель – Дерев’янко В.Д.)


Правознавство

9 клас
І місце – Товстоногова Катерина, СЗОШ №12, вчитель Медвідь Т.М.;
ІІ місце – Пилипенко Катерина, СЗОШ №2, вчитель Лісовська В.О.;
ІІІ місце – Толстих Яна, ліцей №3, вчитель Ніколенко-Петрович К.І.

10 клас
І місце – Гузік Олексій, СЗОШ №2, вчитель Лісовська В.О.;
ІІ місце – Добривечір Анна, СЗОШ №12, вчитель Медведь Т.М.;
ІІІ місце – Шевченко Вероніка, ЗОШ №13, вчитель Ярильченко Н.В.

11 клас

І місце – Андреєв Данило, СЗОШ №12, вчитель Медвідь Т.М.;
ІІ місце – Жаренко Анастасія, ліцей №3, вчитель Ніколенко-Петрович К.І.;
ІІІ місце – Брильова Поліна, ЗОШ №17, вчитель Шпиг В.О.


Історія

8 клас:
І місце – Коломієць Альона, СЗОШ №12, учитель Шалагінова С.Є.;
ІІ місце – Лісовська Валерія, ЗОШ №13, учитель Василів В.Ю.;
ІІІ місце – Гайчук Людмила, ЗОШ №17, учитель Резвухіна Л.О.

9 клас:
І місце – Бондарчук Катерина, СЗОШ №12, учитель Медведь Т.М.;
ІІ місце – Руденко Павло, ЗОШ №13, учитель Ярильченко Н.В.;
Осадча Олександра, ІАЛ НУБіП, учитель Устінова-Тихоненко В.В.;
ІІІ місце – Нітченко Єлизавета, НВК «ЗОШ-КГЛ», учитель Дзевульська Т.Я.

10 клас:

І місце – Панченко Анастасія, ЗОШ №17, учитель Шпиг В.О.;
ІІ місце – Тарасьонок Дмитро, СЗОШ №12, учитель Скляренко І.І.;
ІІІ місце – Магдалінчук Віра, ІАЛ НУБіП, учитель Баланюк Л.М.;
Федоренко Аліна, СЗОШ №3, учитель Пальнікова Н.Л.;
Гузік Олеся, СЗОШ №2, учитель Лісовська В.О.

11 клас
І місце – Овчаренко Анастасія, ЗОШ №13, учитель Козак І.Ф.;
ІІ місце – Панченко Олексій, СЗОШ № 12, учитель Скляренко І.І.;
ІІІ місце – Панченко Альона, ЗОШ №3, учитель Козлова О.О


Математика

6 клас
І місце – Колесніченко Микита (ЗОШ №18, учитель Стромило Л.С.)
ІІ місце – Гайчук Віталій (ЗОШ №17, учитель Гайчук Л.С.)
ІІІ місце – Яковенко Богдан (ЗОШ №13, учитель Захлюпана Н.П.)
7 клас
І місце – Чекотун Аріна (ЗОШ №13, учитель Бєлкіна Т.В.)
ІІ місце –Андрієвський Роман (СЗОШ №2, учитель Смолій О.М.)
ІІІ місце – Железков Сергій (СЗОШ №12, учитель Туташинська О.А.)
8 клас
І місце – Гайчук Людмила (ЗОШ №17, учитель Леляк Т.Ф.)
ІІ місце – Генераленко Маргарита (СЗОШ №12, учитель Мала Л.О.)
ІІІ місце – Першко Святослав (ІЛІТ – МАН, учитель Пилипчук М.А.)

9 клас
І місце – Григоренко Ілля (СЗОШ №12, учитель Мала Л.О.)
ІІ місце – Брильова Вероніка ( ЗОШ №17, учитель Леляк Т.Ф.)
ІІІ місце – Сеніч Ольга (ЗОШ №14, учитель Глущенко С.І.)
10 клас
І місце – Панченко Анастасія, (ЗОШ №17, учитель Ліхоузова Н.Б.)
ІІ місце – Тарасьонок Дмитро (СЗОШ №12, учитель Піскун О.Б.)
ІІІ місце – Магдалінчук Віра (ІАЛ НУБІП, учитель Іліка Л.Г.)
11 клас
І місце – Захарова Єлизавета (ІЛІТ – МАН, учитель Пацай Б.Д.)
ІІ місце – Устименко Григорій (ЗОШ №17, учитель Дмитренко О.В.)
ІІІ місце – Литвиненко Артем (Ліцей №3, учитель Мальчевська О.В.)


Екологія

Переможцями стали: Гузік Олеся, учениця 10 класу СЗОШ №2 і Черненко Анастасія, учениця 11 класу СЗОШ №12.
ІІ місце зайняли: Лазюк Сніжана, учениця 10 класу Ірпінського ліцею №3 та Дяченко Вероніка, учениця 11 класу ЗОШ №14.
ІІІ місце зайняли: Шамков Іван, учень 10 класу ЗОШ №17 та Рустамова Малаіка, учениця 11 класу ЗОШ №18.


Іноземні мови

Англійська мова:
8клас
І місце — Семененко Аріна , СЗШ№12, вчитель Шевчук Т.М.;
Ситник Юліана, Ліцей №3, вчитель Пашинська С.А.;
ІІ місце – Ситнікова Олена , СЗШ№2, вчитель Меркулова С.С;
Горбіна катерина, СШ№17, вчитель Русан Л.І.
ІІІ місце — Ган Михайло, ЗШ№18, вчитель Пилипчук Н.В.
9 клас
І місце — Кулькова Ангеліна , СЗШ№12, вчитель Захаренко О.Г.;
ІІ місце – Сеніч Ольга , ЗШ№14, вчитель Гончар Т.В.;
ІІІ місце – Лужицька Ксенія, СШ№13, вчитель Чернушенко І.М.
10 клас
І місце – Сербіна Аліна, СЗШ№12, вчитель Шевчук Т.М.
ІІ місце — Червінська Алла , ІАЛ – НУБіП, вчитель Хромчак Н.В.;
ІІІ місце – Боярчук Софія, СШ№17, вчитель Русан Л.І.
11 клас
І місце – Казьміренко Антон, СЗШ№17, вчитель Русан Л.І.;
ІІ місце — Рожков Дмитро , СЗШ№12, вчитель , Магдик О.О.;
ІІІ місце – Попович Яна , СШ№13, вчитель Смалюк О.І.
Німецька мова:
8клас
І місце — Черес Ніколь , СЗШ№12, вчитель Степаненко А.О.;
ІІ місце – Поліщук Євгенія, ліцей №3, вчитель Дмитренко М.В.;
ІІІ місце — Баєр Олександр, ЗШ№14, вчитель Кролівець І.І..
9 клас
І місце — Григоренко Ілля , СЗШ№12, вчитель Степаненко А.О.;
ІІ місце – Толстих Яна , СЗШ№12, вчитель Степаненко А.О.;
ІІІ місце – Джам Дмитро , СШ№18, вчитель Шиленкова Д.І.;
10 клас
І місце – Діденко Микита, СЗШ№12, вчитель Олійник Н.О.;
11 клас
І місце – Година Тарас СЗШ№12, вчитель Олійник Н.О.
Французька мова:
9 клас
І місце — Любенко Наталія , СЗШ№12, вчитель Самір Уамрі.
Іспанська мова:
9 клас
ІІІ місце – Гаврилюк Андрій , СШ№18, вчитель Виштак Н.Б.;
10 клас
І місце – Сікорська Анастасія, СЗШ№12, вчитель Хайлов А.М.;
ІІ місце – Головенко Олена СЗШ№17, вчитель Заєць О.О.
Вітаємо талановиту учнівську молодь та бажаємо підкорення нових вершин!


Українська мова та література

7 клас

  • Гаук Уляна, учениця Ірпінської ЗШ І-ІІІ ст. № 17
  • Андрощук Дар’я, учениця Ірпінського ліцею № 3
  • Кириченко Аріна, учениця Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 2

8 клас

  • Журавська Дарина, учениця Ірпінської ЗШ І-ІІІ ст. № 18
  • Орловська Діана, учениця Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 2
  • Бородіна Аріна, учениця НВО «Освіта»

9 клас

  • Стефаник Юлія, учениця Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12
  • Константинова Олександра, Ірпінського НВК «Школа І-ІІ ст.-КГЛ»
  • Булгакова Світлана, учениця Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 2

10 клас

  • Панченко Анастасія, учениця Ірпінської  ЗШ І-ІІІ ст. № 17
  • Гузік Олеся, учениця Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 2
  • Морозова Аліса, учениця Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12

11 клас

  • Устименко Григорій, учень Ірпінської  ЗШ І-ІІІ ст. № 17
  • Товста Анастасія, учениця Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 2
  • Коваленко Ольга, учениця Ірпінської  ЗШ І-ІІІ ст. № 18

Трудове навчання!

9 клас, дівчата:

1 місце- Неіжко Марія, учениця Ірпінського ліцею # 3, уитель Розумовська М. В.;

2 місце- Лесіна Марія, учениця СЗШ#2, учитель Старостенко З. С. та Дмітрієва Антоніна, учениця СЗШ1, учитель Конаровський А. В.;

3 місце: Ковтун Юлія, учениця ЗОШ#14, учитель Пікуща О. О. та Скопенко Дарія, учениця СЗШ#12, учитель Семко- Герега І. А.

9 клас, хлопці:

1 місце -Кабанець Микита, учень СЗШ#12, уитель Яновський В. М.,

2 місце- Мельник Мирослав, учень ЗОШ#13, учитель Поплавський К. В.,

3 місце- Максименко Михайло, учень Ірпінського ліцею #3, учитель Пукса С. В.

11 клас, дівчата:

1 місце -Гузенко Анна, учениця СЗШ#12, учитель Семко- Герега І. А.,

2 місце -Кульбашна Софія, учениця ЗОШ#17, учитель Красюк Л. Б.

3 місце-Кушнірук Юлія, учениця Ірпінського ліцею# 3, учитель Розумовська М. В.

11 клас, хлопці:

1 місце -Швединський Дмитро, учень ЗОШ#13, учитель Мамалига О. А.,

2 місце -Лучинський Євгеній, учень Ірпінського ліцею #3, учитель Пукса С. В.,

3 місце -Самулян Богдан, учень СЗШ #12, учитель Жовтан О. В.