Вітаємо з високими нагородами! Гордимося усією громадою.

12 січня 2022 року Розпорядженням Президента Азербайджану Ільхама Алієва за заслуги у розвитку зв’язків у сфері освіти між Азербайджанською республікою та Україною директор Ірпінської СЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені З.Алієвої Валентина Антоненко нагороджена Орденом «Дружба» (орден «Достлуг»»Dostluq» ordeni), заступник директора школи Юлія Крилач та педагог –організатор Алла Чумак нагороджені медаллю «Прогресс» (азерб. «Tərəqqi» medalı).

Парк відпочинку, вулиця міста, заклад освіти названі на честь відомої вченої лікаря Заріфи Алієвої стали ланцюжком давньої тісної співпраці та дружніх стосунків між Ірпенем та Азербайджанською республікою. У школі відкритий музей З.Алієвої, учні вивчають мову і культуру азербайджанського народу та підтримуються тісні зв’язки з Посольством Азербайджану в Україні.

Нагадаємо, що у грудні 2021 року відбувся черговий візит делегації Азербайджану на чолі з головою партії «Ені Азербайджан» керівником центрального апарату Таіром Будаговим. Гості зустрілися з керівництвом міста, завітали до школи, відвідали музей. Таір Будагов подякував меру міста Олександру Маркушину та директору школи Валентині Антоненко за повагу до історії та видатних людей Азербайджану та пообіцяв і надалі підтримувати Ірпінську громаду.