
Вихователь-методист у дитячому садку — як режисер у театрі. Він відповідає за все, що робить перебування дитини в закладі дошкільної освіти цікавим, пізнавальним та розвивальним. Від нього значною мірою залежить якість освітніх послуг, які ми надаємо нашим малюкам.
З метою покращення якості освіти сьогодні на базі ЗДО №1 «Лісова пісня» відбулося засідання спільноти вихователів-методистів закладів дошкільної освіти громади.
Керівник спільноти, досвідчений вихователь-методист Алла Батуринець, поділилася власним досвідом із потужною, креативною командою колег. Тема зустрічі — як і для чого вивчати освітню діяльність у садочку.
Адже саме аналіз різних напрямів освітньої діяльності у закладі дозволяє адміністрації, педагогам і батькам підвищувати якість освіти, знаходити ефективні рішення у складних ситуаціях, зберігаючи партнерські стосунки.
Керівник спільноти детально розкрила:
• види вивчення освітньої діяльності педагогів (за змістом, типом тощо);
• яку форму вивчення варто обрати;
• як узагальнювати результати дослідження освітньої діяльності у закладі.
Також вихователі-методисти мали змогу практично відпрацювати навички визначення мети та завдань вивчення різних напрямів освітньої діяльності у садочку. Команда однодумців працювала злагоджено та активно.
Впевнені, що такі зустрічі та обмін досвідом допоможуть організувати методичну роботу в закладах дошкільної освіти на якісно новому, сучасному рівні.
Щиро дякуємо ЗСУ за можливість педагогам навчатися та вдосконалювати свою майстерність, а нашим малюкам — пізнавати світ із радістю та задоволенням!
Заклад дошкільної освіти “Колібрі”Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 5 “Червона калина”Заклад дошкільної освіти 6 “Рута”Заклад дошкільної освіти #12 “Смайлик” м.ІрпіньКозинцівський ЗДО N9 (ясла-садок) “Івасик-Телесик”ЗДО “Червона Шапочка” Михайлівсько – Рубежівської сільської радиЗаклад дошкільної освіти №4 “Казка”Ірпінський ЗДО (ясла-садок) №10 “Знайко”Заклад дошкільної освіти #3 СонечкоДошкільний навчальний заклад ясла-садок 7 “Бджілка” м.ІрпіньЛісова Пісня


