Реєстрація учасників Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2021”
Всеукраїнський конкурс “УЧИТЕЛЬ РОКУ-2021”
Визначені нові дати проведення конкурсу “Учитель року”
Про внесення зміни до графіка проведення третього туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у 2019-2023 роках
Умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»
НАКАЗ Про проведення І (міського ) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020 » та  участь переможців у ІІ (обласному) турі
Наказ Про внесення змін до наказу № 231–О від 11.10.2019 р. «Про проведення І (міського ) туру Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року – 2020» та  участь переможців у  ІІ (обласному) турі»
Наказ Про підсумки проведення І (міського ) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020 »
Наказ ДОН КОДА від 20.01.2020 №13 “Про підсумки другого туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2020”
Додаток до наказу ДОН КОДА від 20.01.2020 №13

ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ПЕДАГОГАМИ!

За 30 років міський конкурс «Учитель року» відкрив сотні нових імен талановитих педагогів Приірпіння! Сьогодні вони зросли професійно, посіли керівні посади, залучені до розбудови Нової української школи. Цей конкурс об’єднав відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів.
Цьогорічний конкурс проходив у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія». Місто Ірпінь було представлене трьома номінаціями: «Зарубіжна література», «Історія» та «Початкова освіта». Переможці міського конкурсу – професіонали високого класу, мобільні, амбітні, мають досвід роботи, який вартий почесних педагогічних звань, показали на обласному етапі рівень високого ґатунку та досягли найвищих вершин!
Переможцями ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року – 2020» в номінації «Історія» став Козак Іван Федорович, учитель історії та правознавства Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13, у номінації «Зарубіжна література» – Харітоненко Леся Анатоліївна, учитель зарубіжної літератури Ірпінського НВО «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук». Виборола почесне ІІ місце та стала лауреатом конкурсу Бондарчук Євгенія Василівна, учитель початкових класів Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) ім.. З.Алієвої!
Побажаємо переможцям гідно представити Київщину на фінальному етапі, що відбудеться у квітні 2020 року у м.Дніпро (номінація «Історія») та м.Рівне (номінація «Зарубіжна література»)!

Відеорезюме
https://www.youtube.com/watch?v=bzX-DjGnLWE
          Козак Іван (історія)
https://www.youtube.com/watch?v=54p7sgFSl9Q&feature=share    Бондарчук Євгенія (початкова освіта)
https://m.youtube.com/watch?v=C30xTuStbYY&feature=youtu.be      Харітоненко Леся (зарубіжна література)

Наказ про підсумки Всеукраїнського конкурсу “Інноваційний урок фізичної культури-2020”

НАКАЗ «Про проведення І-го міського туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної  культури з елементами футболу»

План проведення Інноваційного уроку

Мета та завдання конкурсу

25 лютого 2020 року відбулася фінальна частина обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Кращий інноваційний урок з фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу”. Вчитель Ірпінської школи #18 Бесідовська Наталія Юріївна стала лауреатом даного етапу (ІІІ місце). Вітаємо Наталію Юріївну з цим успіхом та бажаємо перемог у майбутніх проектах.

Наказ Про проведення І (районного,міського) та  II (обласного) етапів Всеукраїнського  конкурсу авторських програм практичних  психологів і соціальних педагогів «Нові  технології у новій школі» у номінації  «Корекційно-розвиткові програми»

Наказ Про проведення І (міського) етапу Всеукраїнського  конкурсу авторських програм практичних  психологів і соціальних педагогів «Нові  технології у новій школі» у номінації  «Корекційно-розвиткові програми»

3 грудня відбувся І(міський) етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів “Нові технології у новій школі” у номінації “Корекційно-розвиткові програми”. Практичними психологами міста було представлено п’ять програм для роботи з підлітками, педагогами і дошкільниками. Кращою членами журі була визнана програма практичного психолога дошкільного закладу “Лісова пісня” Паш Оксани.