Перелік гуртків Ірпінського центру позашкільної освіти на 2021/2022 навчальний рік

№ з/п
Назва гуртка
Керівник
К-сть груп
Місце проведення
1
«Судномоделювання»
Кривенко О.І.
3
Ірпінський центр позашкільної освіти
2
«Художня комп’ютерна анімація»
Світельська Т.О.
3
Ірпінський центр позашкільної освіти
3
«Конструювання та моделювання одягу»
Світельська Т.О.
1
Ірпінський центр позашкільної освіти
4
«Паперопластика»
Павленко І.В.
2
Ірпінський центр позашкільної освіти
5
«Початкове технічне моделювання»
Дорошенко С.М.
4
Ірпінський центр позашкільної освіти, СЗОШ №1
6
«Оригамі»
Байса Л.В.
3
Ірпінський центр позашкільної освіти, ЗОШ №17
7
«Пізнайко»
Байса Л.В.
1
Ірпінський центр позашкільної освіти
8
«Затишний будинок»
Мельник А.В.
2
Ірпінський центр позашкільної освіти
9
«Фітодизайн»
Корчовна Л.С.
2
Ірпінський центр позашкільної освіти
10
«Палітра»
Шатернікова А.В.
4
Ірпінський центр позашкільної освіти
11
«Образотворче мистецтво»
Чиренко О.В.
4
Ірпінський центр позашкільної освіти
12
«Живопис»
Силіна Т.О.
4
Ірпінський центр позашкільної освіти, громадський центр внутрішньо переміщених осіб
13
«Вокальне мистецтво»
Махнівська Є.М.
4
Ірпінський центр позашкільної освіти
14
«Народний танець»
Прокоф’єва Ю.В.
4
Ірпінський центр позашкільної освіти
15
Вокальне мистецтво «Веселка»
Дзюба Д.Ю.
1
Ірпінський центр позашкільної освіти
16
«Друзі природи»
Ромашко Л.В.
4
Ірпінський центр позашкільної освіти, ліцей №3
17
«Пізнай рідний край»
Кушнір О.М.
2
СЗШ №1
18
«Домашні улюбленці»
Степанюк О.В.
1
Ірпінський центр позашкільної освіти
19
«В’язання»
Степанюк О.В.
1
Ірпінський центр позашкільної освіти
20
«Весела карусель»
Науменко А.В.
1
Ірпінський центр позашкільної освіти
21
«Оздоровча гімнастика»
Ведмеденко А.І.
2
Ірпінський центр позашкільної освіти
22
«Лідер Еко-стилю»
Войналович П.І.
1
Ірпінський центр позашкільної освіти
23
«Юні екскурсоводи»
Адамчук Т.А.
2
Ірпінський центр позашкільної освіти, краєзнавчий музей
24
«Петриківський розпис»
Величко В.О.
4
Ірпінський центр позашкільної освіти
25
«Польська мова та культура»
Бабина Т.Ф.
1
Ірпінська міська бібліотека

Перелік гуртків Ірпінського навчально-виховного об'єднання «Освіта» на 2021/2022 навчальний рік

№ з/п
Назва гуртка
Керівник
К-сть груп
Місце проведення
1
«Вокальний спів»
Скоріков О.В.
1
НВО «Освіта»
2
«Оркестр народних інструментів»
Скоріков О.В.
2
НВО «Освіта»
3
«Чарівна наместинка»
Пешко І.М.
1
НВО «Освіта»
4
«Паперові дива»
Пешко І.М.
1
НВО «Освіта»
5
«Студія дизайну «ФАНТАЗІЯ»
Вінокурова О.А.
2
НВО «Освіта»
6
«Юні фотомитці»
Григор’єва Т.М.
1
НВО «Освіта»
7
«Моделювання іграшок-сувенірів»
Павловська О.С.
3
НВО «Освіта»
8
«Вундермайстри»
Самаріна І.Є.
2
НВО «Освіта»
9
«Юні натуралісти»
Німаш О.О.
1
НВО «Освіта»
10
«Веселі клаптики»
Максименко О.В.
1
НВО «Освіта»
11
«Дивосвіт рукоділля»
Поліховська Ю.В.
1
НВО «Освіта»
12
«Футбол»
Набіуллін Р.Р.
1
НВО «Освіта»
13
«Чарівний пензлик»
Яремчук М.І.
1
НВО «Освіта»
14
«Юні книголюби»
Цимбаленко О.В.
1
НВО «Освіта»
15
«Планета міркувань»
Стеценко А.А.
2
«Джерельце»
16
«Англійська мова»
Пузак Н.С.
1
«Джерельце»
17
«Німецька з зайченям Хансом»
Скрипюк А.О.
1
«Джерельце»
18
«Образотворче мистецтво»
Драговоз Н.В.
2
«Джерельце»
19
«Вокальний спів»
Васильчук Ж.Б.
2
НВО «Освіта», Ліцей №3
20
«Акторська майстерність»
Родак А.А.
2
Ліцей №3
21
«Хортинг»
Дідусь С.П.
2
Ліцей №3
22
«Юні туристи-краєзнавці»
Купрієнко О.М.
1
Ліцей №3
23
«Юний столяр»
Купрієнко О.М.
1
Ліцей №3
24
Кіокушинкай Карате
Федотов В.С.
2
Ліцей №3
25
«Цікава англійська»
Овчарук Т.М.
2
СЗОШ №1
26
«Юні ерудити»
Головенко К.П.
1
СЗОШ №3
27
«Образотворче мистецтво»
Зимовська Т.П.
1
СЗОШ №1
28
«Шахи»
Гуленко М.В.
1
НВО Освіта»
29
«Весела математика»
Янкова Т.В.
1
СЗОШ №12
30
«Цікава математика»
Чумак А.М.
1
СЗОШ №12
31
«Юні мовознавці»
Чумак А.М., Крикун Л.Д.
2
СЗОШ №12
32
«Дебати»
Карбань Л.М.
1
НВО «Освіта»
33
«Характерник»
Забавський С.В.
2
ІАЛ НУБІП