Перелік гуртків Ірпінського центру позашкільної освіти на 2020/2021 навчальний рік

№ з/п
Назва гуртка
Керівник
К-ть груп
Місце проведення
1
«Судномоделювання»
Кривенко О.І.
3
Ірпінський центр позашкільної освіти
2
«Художня комп’ютерна анімація»
Світельська Т.О.
3
Ірпінський центр позашкільної освіти
3
«Початкове технічне моделювання»
Дорошенко С.М.
2
Ірпінський центр позашкільної освіти, ЗОШ №14
4
«Паперопластика»
Павленко І.В.
2
Ірпінський центр позашкільної освіти
5
«Оригамі»
Байса Л.В.
4
Ірпінський центр позашкільної освіти, ЗОШ №17
6
«Затишний будинок»
Мельник А.В.
2
Ірпінський центр позашкільної освіти
7
“Фітодизайн»
Корчовна Л.С.
2
Ірпінський центр позашкільної освіти
8
«Акварелька»
Шатернікова А.В.
4
Ірпінський центр позашкільної освіти
9
«Образотворче мистецтво»
Чиренко О.В.
4
Ірпінський центр позашкільної освіти, ЗОШ №17
10
«Живопис»
Обозова О.В.
3
Ірпінський центр позашкільної освіти
11
«Вокальний спів»
Махнівська Є.М.
4
Ірпінський центр позашкільної освіти
12
«Класичний і народно – сценічний танець»
Прокоф”єва Ю.В.
5
Ірпінський центр позашкільної освіти
13
«Класична гітара»
Матковський І.Ю.
4
Ірпінський центр позашкільної освіти
14
«Конструювання та моделювання одягу»
Світельська Т.О.
1
Ірпінський центр позашкільної освіти
15
«Юні друзі природи»
Ромашко Л.В.
4
Ірпінський центр позашкільної освіти, ліцей №3
16
«Природа рідного краю»
Дорошенко С.М.
2
Ірпінська ЗШ №14
17
«Акваріуміст-початківець»
Степанюк О.В.
1
Ірпінський центр позашкільної освіти
18
«Весела карусель»
Ведмеденко А.В.
2
Ірпінський центр позашкільної освіти
19
«В”язання»
Степанюк О.В.
1
Ірпінський центр позашкільної освіти
20
«Оздоровча гімнастика»
Войналович П.І.
2
Ірпінський центр позашкільної освіти
21
«Юні екскурсоводи»
Адамчук Т.А.
2
Ірпінський центр позашкільної освіти, краєзнавчий музей
22
«Петриківський розпис»
Величко В.О.
2
Ірпінський центр позашкільної освіти
23
«Юний турист»
Коротя В.Г.
1
Ірпінська міська бібліотека
24
«Захисник»
Коротя В.Г.
1
Ірпінський центр позашкільної освіти, НУБІП

Перелік гуртків Ірпінського навчально-виховного об'єднання «Освіта»

№ з/п
Назва гуртка
Керівник
Місце проведення
1
«Театральний»
Андрієць Юлія Іванівна
Ірпінський центр позашкільної освіти
2
«Планета міркувань»
Котюжинська Наталія Анатоліївна
Ірпінський центр позашкільної освіти
3
«Паперові дива»
Самаріна Ірина Ернстівна
Ірпінський центр позашкільної освіти
4
«Творча майстерня»
Литвин Олена Олександрівна
Ірпінський центр позашкільної освіти
5
«Образотворче мистецтво»
Мельник А.В.
Ірпінський центр позашкільної освіти
6
«Майстерня рукоділля»
Корчовна Л.С.
Ірпінський центр позашкільної освіти
7
Індивідуальні заняття «Наукові дослідження з фізики»
Шатернікова А.В.
Ірпінський центр позашкільної освіти, Ірпінська СЗШ № 1
8
«Намистинка»
Шатернікова А.В.
Ірпінський центр позашкільної освіти
9
«Оздоровча гімнастика»
Чиренко О.В.
Ірпінський центр позашкільної освіти
10
«Клуб юних шахматистів»
Чиренко О.В.
Ірпінський центр позашкільної освіти
11
«Студія дизайну Фантазія»
Нестеренко О.Е.
Ірпінський центр позашкільної освіти
12
«Оздоровча гімнастика»
Обозова О.В.
Ірпінський центр позашкільної освіти
13
«Образотворче мистецтво»
Махнівська Є.М.
Ірпінський центр позашкільної освіти
14
«Моделювання іграшок-сувенірів»
Махнівська Є.М.
Ірпінський центр позашкільної освіти
15
«Чарівна веселкова палітра»
Матковський І.Ю.
Ірпінський центр позашкільної освіти
16
«Віртуозний пензель»
Гукова С.О.
Ірпінський центр позашкільної освіти
17
«Кольорові сходинки»
Світельська Т.О.
Ірпінський центр позашкільної освіти
18
Індивідуальні заняття «Оркестр народних інструментів»
Ромашко Л.В.
Ірпінська ЗШ №3
19
«Вокальний спів»
Дорошенко С.М.
Ірпінська ЗШ №14
20
«Стежинками цікавої математики»
Панчик О.В.
Ірпінська ЗШ №18
21
«Об’єднання волонтерського руху»
Павленко І.В.
Ірпінський центр позашкільної освіти
22
«Юні мовознавці»
Панченко Н.В.
Ірпінський центр позашкільної освіти
23
«Планета міркувань»
Ромашко Л.В.
Ірпінська ЗШ №3

Перелік гуртків Ірпінського центру творчості дітей та юнацтва

№ з/п
Назва гуртка, посади
Керівник
Заклад, де працює гурток
1
Міське самоврядування “Енергія”
Воронкова А.С.
ЦТДЮІ
2
Ансамбль сопілкарів “Калинова сопілка”
Власенко М.А.
ЦТДЮІ
3
Ансамбль духових інструментів “Фанфари”
Мальчевський Л.А.
ЦТДЮІ
4
Вишивання “Вишиваночка”
Жовнір О.М.
ЗОШ №13
5
Бісероплетіння “Намистинка”
Жовнір О.М.
ЗОШ №13
6
Рукоділля “Сувенір”
Жовнір О.М.
ЦТДЮІ
7
Молодіжно – патріотичний тренувальний гурток “Характерник”
Забавський С.В.
ІАЛ
8
“Малюнок та скульптура”
Караченцев В.О.
ЦТДЮІ
9
“Мій рідний край”
Кушнір О.М.
ЗОШ №1
10
Мовно – літературний “Рідне слово”
Литвиненко І.Л.
ЦТДЮІ
11
Літературна студія “Поклик”
Литвиненко І.Л.
ЦТДЮІ
12
Рукоділля “Веселі клаптики”
Максименко О. В.
ЗОШ № 17
13
Петриківський розпис “Українькі візерунки”
Наготнюк В.М.
ЗОШ № 17,16
14
М”яка іграшка “Чарівна ниточка”
Небатова С.С.
ЗОШ № 14, ЦТДЮІ
15
Військово-патріотичний “Патріот”
Осипенко В.І.
ЗОШ №13
16
Туристичний “Пішли -поїхали”
Осипенко В.І.
ЗОШ № 14
17
Рукоділля “Умілі ручки”
Ширінкіна А.Г.
ЗОШ №3
18
Образотворчого мистецтва “Палітра”
Чіх Д.Л.
ЦТДЮІ
19
Технічна лабораторія “Біт”
Жовнір В.С.
ЦТДЮІ
20
Образотворче мистецтво “Сяйво”
Фурлет О.М.
ЦТДЮІ
21
“Вокальний гурток”
Донець А.О.
ЦТДЮІ
22
“Театральне мистецтво”
Павловська В.О.
ЗОШ №18