Зарахування дітей у дошкільний навчальний заклад

Зарахування дітей у дошкільний навчальний заклад здійснюється його керівником відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року № 305 (зі змінами). Підставою для зарахування є направлення, яке видано управлінням освіти і науки Ірпінської міської ради згідно з електронною чергою. При зарахуванні до дошкільного навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, надають його керівнику наступні документи:

  • направлення;
  • заяву на зарахування дитини до дошкільного навчального закладу;
  • медичну довідку про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, який підтверджує, що дитина може відвідувати дошкільний начальний заклад;
  • довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
  • свідоцтво про народження (копію);
  • при наявності пільг − документ, який їх підтверджує (копію);
  • при зарахуванні до груп компенсуючого типу для дітей з особливими освітніми потребами надається висновок психолого-медико-педагогічної консультації.

Черга діє відповідно до ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ЗАГАЛЬНОЇ МІСЬКОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ДІТЕЙ У ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ МІСТА ІРПЕНЯ ТА СЕЛИЩ  ГОСТОМЕЛЬ, КОЦЮБИНСЬКЕ, ВОРЗЕЛЬ 

Алгоритм дій по реєстрації дитини в електронній черзі

1. Визначитись із дитячим садочком, який бажаєте відвідувати.

2. Зареєструватись на сайті reg.isuo.org попередньо ознайомившись із інструкцією та подати електронну заяву на зарахування дитини.

3. Протягом 10-ти робочих днів з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини та Ваш паспорт) звернутись до відповідального у ДНЗ (графік прийому нижче) для підтвердження заявки.

4. Слідкувати за статусом заявки у особистому кабінеті на сайті реєстрації reg.isuo.org.

Список реєстраторів заяв до електронної черги по ДНЗ

Номер та назва ДНЗ
П.І.Б реєстратора
Графік прийому
ДНЗ №1 «Лісова пісня»
Бондар Олександра Володимирівна
Пн 10.00 – 11.00 Чт 14.00 – 15.00
ДНЗ №2 «Веснянка»
Тичина Оксана Володимирівна
Вт 13.00 – 15.00 Пт 13.00 – 15.00
ДНЗ №3 «Сонечко”
Перуцька Антоніна Іванівна
Пн 9.00 – 12.00 Ср.13.00 – 17.00
ДНЗ №4 «Казка»
Дубовик Олена Володимирівна
Вт 9.00 – 12.00 Чт 13.00 – 17.00
ДНЗ №5 «Віночок»
Радько Олена Леонідівна
Вт 8.00 – 14.00 Чт 8.00 – 14.00
ДНЗ №6 «Радість»
Килимнюк Аліна Іванівна
Ср 9.00 – 16.00
ДНЗ №7 «Бджілка»
Гусаревич Орися Володимирівна
Пн 10.00 – 11.00 Чт 14.00 – 15.00
ДНЗ №9 «Ластівка»
Сергійчук Ірина Олегівна
Вт 9.00 – 16.30 Чт 9.00 – 16.30
ДНЗ№11 «Берізка»
Ткаченко Олена Леонідівна
Вт 9.00 – 12.00. Чт 9.00 – 13.00
ДНЗ №17 «Веселка»
Капля Людмила Анан’євна
Вт 9.00 – 13.00 Чт 9.00 – 13.00
ДНЗ «Первоцвіт»
Лужецька Лілія Анатоліївна
Вт 9.00 –17.00 Чт 9.00 – 17.00
ДНЗ №18 «Ластівка»
Семенюк Тетяна Миколаївна
Вт 9.00 –13.00 Чт 13.00 – 17.00
ДНЗ №24 «Світлячок»
Чорниш Ольга Михайлівна
Вт 9.00 – 12.00 Чт 13.00 – 17.00