Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я. На участь у Хеппі Челенджі зареєструвалися 400 шкіл з усіх областей України. Відкриття челенджу відбулося 22 лютого в онлайн-форматі: організатори провели вітальний вебінар, на якому розповіли про всі деталі та цілі проєкту.

Хеппі Челендж – це челендж про щастя. Місячний забіг, мета якого – зробити школярів і школярок радісними та щасливими, а для цього створити у школі емоційно комфортний простір.       В 2021 навчальному році наша школа долучилася до проекту Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».Усіх захопила головна ідея програми – збереження та зміцнення здоров’я учнів. За перші півроку у партнерській взаємодії дітей, батьків та вчителів було згенеровано багато ідей та ініціатив, значна частина яких уже реалізована.        

 Про участь школи у Програмі висвітлено на шкільній сторінці у соціальній мережі фейсбук та на сайті школи. Кожного тижня школа звітувала про проведену роботу. Фінал програми планується на квітень 2020 року.

Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я. Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів 17 взяла участь та долучила своїх учнів до здорового способу життя через цікаві та творчі активності. Адже здорові звички, набуті в юному віці, з великою ймовірністю залишаться з людиною на все життя.