Тестування пройде у приміщеннях Ірпінської СЗОШ І-ІІІ #12 та Ліцею #1 Гостомельської селищної ради. Для проходження тесту зареєструвалося 500 абітурієнтів. До роботи підготовлено 30 аудиторій, залучено 82 педагога. Усі пункти тестування Ірпінського округу забезпеченні в повному обсязі індивідуальними засобами захисту для залученого персоналу – захисними екранами, одноразовим одягом для медичних працівників та дезінфікуючими засобами для обробки поверхонь та рук. Окрім цього більшість педагогів пройшли вакцинацію від COVID-19. На кожному пункті медична сестра буде здійснювати скринінг стану здоров’я як учасників тестування так і працівників пункту. Прохання до учасників ЗНО при погіршенні самопочуття залишатися вдома та не наражати оточуючих на небезпеку.
Допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Вхід учасників буде дозволено лише за наявності документів:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.
    Нагадуємо, що під час проходження тесту учасник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.
    Щиро бажаємо учасниками в безпечних умовах показати свій найвищий результат на ЗНО.