![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/shev.jpeg)
Учні та вихованці закладів освіти Ірпінської міської територіальної громади долучилися до святкових заходів з нагоди 209 річниці з дня народження українського поета, прозаїка, художника та громадського діяча – Тараса Шевченка.
9 березня 2023 року в приміщенні Ірпінської міської публічної бібліотеки ім. М.Рильського відбулося літературно-мистецьке свято “Боремося і поборемо з Кобзарем”.
Твори великого українського митця прозвучали у виконанні Марії Слави, учениці ліцею “Лінгвіст”; Катерини Муренко, учениці ІЛІТ; Артура Павловського, учня ІАЛ НУБіП; Дарини Зубко, учениці ліцею “Мрія” та Діани Мельник, учениці ліцею №1. Минає час, а кожне слово написане Кобзарем актуальне сьогодні, як ніколи. Його життя – символ тернистого шляху боротьби за волю, за свободу, за незалежність та приклад стійкості і незламності українського народу.
Пишаємося митцями, народженими Україною!
І тепер, поете любий,
в сім’ї вольній, новій
тебе згадуєм з любов’ю
теплим, щирим словом
Ірпінський ліцей №1 Ірпінський ліцей інноваційних технологійІрпінський академічний ліцей Ірпінський академічний ліцей «Мрія» ІРПІНСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ЛІЦЕЙ «ЛІНГВІСТ» ІМЕНІ ЗАРІФИ АЛІЄВОЇ
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-4.jpg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-4-768x1024.jpg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-4-577x1024.jpg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-3-768x1024.jpg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-1-577x1024.jpg)