![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/668DB910-12FD-4DE8-BD7A-BC0AD9088FDC.jpeg)
Оголошено результати ІІІ ( Всеукраїнського) етапу конкурсу на написання есе
«Війна за СВІЙ шлях»
Конкурс проводився серед учнів віком 6-17 років закладів загальної середньої та позашкільної освіти України у форматі літературних творів публіцистичного характеру.
Діти писали про свою історію війни. Кожен рядок роботи – це особистий біль та трагедія дитячої душі. Це страшні спогади про початок несправедливої жорстокої війни проти українського народу, яка в одну мить змінила життя та спотворила дитячі мрії. Це розповідь про шлях від хаосу, розпачу, страху до усвідомлення, віри і впевненості у переможній боротьбі України за свою незалежність.
За результатами Всеукраїнського (заключного) етапу учні Ірпінського академічного ліцею НУБіП України вибороли перші місця.
Щиро вітаємо:
🥇І місце – Кіра Дрюченко, учениця 7 класу, за есе «Війна за свій шлях»;
🥇 І місце – Кіріл Дацюк, учень 11 класу, за есе «Через терни до зірок».
Пишаємося нашими учнями усією громадою. Дякуємо ЗСУ за можливість жити та мріяти. Спільно до Перемоги!🇺🇦💙💛
Ірпінський академічний ліцей
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/CFC6950F-0842-42D5-B477-58D610C54A38.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/A2375F22-082A-4506-A7D4-701FF6920E01-1024x1024.jpeg)