![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3543.jpeg)
🎥6 жовтня 2023 року учні закладів загальної середньої освіти громади взяли участь у телевізійному уроці «Всеукраїнський урок єдності», який був проведений Міністерством культури та інформаційної політики спільно з Національною суспільною телерадіокомпанією України в рамках національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр».
🔷Урок був проведений з метою підвищення рівня стійкості українців до пропаганди та вдосконалення навичок критичного мислення в дорослих і дітей. Під час заходу глядачі дізналися, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію і не вестися на маніпуляції.📺🎧🎥
🔶Наприкінці діти мали змогу пройти тест-гру та перевірити свої знання і навички🖥️
🔷Наразі медіаграмотність набула особливої важливості в контексті російсько-української війни та інформаційної агресії з боку росії і стала вимогою часу. Бути медіаграмотним – значить бути захищеним.👍
Дякуємо ЗСУ за можливість навчати та навчатися💙💛🇺🇦
Ірпінський ліцей №1 Ірпінський ліцей №2 Ірпінської міської ради Бучанського району Київської об Ірпінський академічний ліцей «Мрія» Ірпінський академічний ліцей Михайлівсько – Рубежівський ліцей Ірпінської міської ради
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3544-1024x770.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3545-1024x770.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3546-1024x770.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3547-1024x1024.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3548-1024x768.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3549-1024x768.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3550-1024x769.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3551-1024x744.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3552-1024x768.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3553-1024x768.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3554-1024x768.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3555-1024x577.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3556-1024x577.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3557-1024x576.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3558-1024x577.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3559-1024x768.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3560-768x1024.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3561-932x1024.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3562-1024x461.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3563-1024x576.jpeg)
![](https://irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_3564-461x1024.jpeg)