🔷Постійне представництво України при міжнародних організаціях у Відні в особі радника Віталія ЛИТВИНА вручили 30 сучасних планшетів Ірпінському академічному ліцею НУБіП України💙💛

EU4Ukraine

💻Технічні засоби передали учителям англійської мови для облаштування двох кабінетів іноземної мови. Використання планшетів на уроках англійської мови є корисним і ефективним засобом для мотивації учнів до навчання, впровадження інтерактивних технологій навчання та підвищення якості освіти учнів.

🔷Учні мають можливість виконувати індивідуальні практичні завдання та вправи, використовувати для вивчення мови віртуальні навчальні матеріали, переглядати відео, прослуховувати аудіозаписи тощо.

🙏Щиро вдячні Торгівельній палаті Австрії “WKÖ” та Представництву ЄС при міжнародних організаціях у Відні, які долучилися до ініціативи та збору коштів на придбання техніки.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчати та навчатися🇺🇦
Ірпінський академічний ліцей Permanent Mission of Ukraine to the International Organizations in Vienna European Union at the International Organisations in Vienna Wirtschaftskammer Wien