17.05. на базі закладу дошкільної освіти №1 ” Лісова пісня” відбувся науково-практичний семінар “Цифрове освітнє середовище : методичний супровід батьків дітей раннього та дошкільного віку в умовах воєнного стану” ( в рамках Всеукраїнського фестивалю науки).
Адже саме педагогічний колектив ЗДО №1 “Лісова пісня” вже протягом десяти років плідно співпрацює з науковцями НАПН України та є опорним майданчиком для проведення дослідно-експериментальної роботи.
Реалізація в дошкільному середовищі нових науково- методичних ідей, прогресивних методик та інновацій – є головною метою співпраці педагогів Ірпеня з науковцями.
З вітальним словом до учасників семінару звернувся начальник управління освіти і науки Ірпінської міської ради Олег Білорус. Він ноголосив на значенні раннього та дошкільного віку у формуванні особистості дитини та роль педагогів-дошкільників в збереженні дитинства для малюків в умовах военного стану.
Іван Дмитрович Бех – директор Інституту проблем виховання НАПН України, доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України у форматі онлайн подякував педагогам ЗДО за неймовірну стійкість духу та професіоналізм у формуванні особистості вихованців в такі нелегкі часи, акцентував увагу на модернізації сучасної системи освіти закладів дошкільної освіти.
Завідувач лабораторії дошкільної освіти і виховання, керівник Центру раннього розвитку дитини та дошкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України, професор Рейпольська Ольга Дмитрівна, провідні наукові співробітники Центру , кандидати педагогічних наук Васильєва Світлана Андріївна та Левінець Наталія Валентинівна зосередили увагу присутніх на теоретичній складовій теми науково-практичного семінару, висвітливши особливості використання тематичних дидактичних цифрових кейсів у роботі з дітьми дошкільного віку.
До роботи семінару долучились освітяни-дошкільники із м. Житомир на чолі з Мяновською Тетяною Миколаївною – завідувачкою науково- методичного центру Департаменту освіти Житомирської міської ради.
З досвідом роботи педагогів ЗДО№1 «Лісова пісня» щодо особливостей впровадження способів пізнання віртуального та реального світу, що оточують дитину, в умовах ЗДО учасників семінару познайомила вихователь-методист даного закладу Алла Михайлівна Батуринець.
Забарвлене позитивними емоціями спілкування педагогів ЗДО з науковцями під час обговорення теми семінару не залишило байдужими нікого із присутніх на заході , дало імпульс до наступних науково- практичних пошуків. Адже дослідно- експериментальна робота щодо створення цифрового середовища у ЗДО триває.
Дякуємо Інституту проблем виховання НАПН України за співпрацю.
Пишаємося нашими творчими , креативними педагогами ЗДО.
Тримаємо освітянський стрій.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчати та навчатися.