Курс «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі.

Курс «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі. Про його легендарний статус свідчить те, що з 2015 року Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання курсу «CS50: Основи програмування» у своєму навчальному процесі!

Сьогодні на базі Ірпінського НВК «ІЛІТ-МАН» пройшло позачергове засідання міського методичного об’єднання учителів інформатики навчальних закладів міста, де відбулася реєстрація учителів на даний курс, розглядалися питання викладання інформатики (програми, підручники, курсова перепідготовка тощо), підготовки та участі учнів у предметних олімпіадах та інтерактивних конкурсах.  Щиро вдячні за вітальні слова та настанови начальнику відділу реформ та міжнародної співпраці Ірпінської міської ради Юлії  Устич та заступнику начальника управління освіти і науки Вікторії Баран.