Метою конкурсу є піднесення ролі фізичного виховання, виявлення творчих вчителів фізичної культури, підвищення рівня їх професійної майстерності.
Основними завданнями міського конкурсу було створення інформаційного банку даних кращого педагогічного досвіду вчителів фізичної культури Приірпіння, популяризація засад здорового способу життя та розвиток шкільного футболу як наймасовішого виду рухової активності учнів.
За результатами двох конкурсних уроків, що пройшли на базі Ірпінського ліцею №3, перемогу отримала Бесідовська Наталія Юріївна, вчитель фізичної культури Ірпінської ЗОШ №18! Лауреатами визнано Скрипленко Аліну Ярославівну, учителя фізичної культури Ірпінської СЗОШ №1 та Паламарчука Володимира Анатолійовича, учителя фізичної культури СЗОШ №12. Приємно відмітити, що всі учасники конкурсу є майстрами спорту, є прикладом для своїх вихованців і учні, з якими вони сьогодні працювали, підтвердили це своїми емоціями, старанням, неймовірним енергетичним позитивом!
Бажаємо Наталії Юріївні гідно представити наше місто на обласному етапі конкурсу, що відбудеться в лютому 2020 року та поповнити цьогорічну скарбничку освітянських перемог на конкурсах педагогічної майстерності!