У понеділок, 6 квітня, стартує трансляція проекту «Всеукраїнська школа онлайн». За ініціативи Офісу Президента України спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, а також громадською спілкою «Освіторія». Проєкт забезпечить доступ до дистанційної освіти для всіх школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину. Уроки проводяться за збалансованою шкільною програмою, яку розробило МОН спільно з учителями. Викладаються такі предмети: українська мова та українська література, історія України та всесвітня історія, англійська мова, фізика, алгебра, геометрія, географія, хімія, біологія.
Відеоуроки покажуть українські телевізійні канали, які охоче долучилися до цієї важливої соціальної місії. Кожен клас закріплений за конкретними телевізійними каналами: 5-й клас – «ПлюсПлюс» та «112 Україна»; 6-й клас – ZOOM та NewsOne; 7-й клас – ZIK; 8-й клас – «Індиго» та УНІАН; 9-й клас – «Рада» та UA: Культура; 10-й клас – UA: Перший; 11-й клас – М1. Трансляція уроків відбуватиметься щодня, з понеділка до п’ятниці. Початок о 10-й ранку. Також відеоуроки можна буде переглянути щодня на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та на YouTube.
Управління освіти і науки Ірпіської міської ради закликає вчителів використовувати додаткові можливості, які надає проект, у процесі вивчення нового матеріалу та для закріплення вивченого. Радимо батькам стежити за розкладом уроків, заохочувати дітей до перегляду та долучатись до пізнавального контенту всією родиною.