У наш час технології та освіта сплетені досить тісно, практично у кожного вчителя є свої улюблені технологічні інструменти, які він використовує у своїй роботі, і які дозволяють йому тримати увагу учнів під час цікавих, захоплюючих занять. Вчителі Ірпінського ліцею №3 та Ірпінської СЗОШ №1 пристосувались до проведення уроків з екранів гаджетів, різноманітних платформ для інтерактивного навчання, використовують всі доступні ресурси для онлайн – навчання: кожен обрав свій шлях.
Зокрема, використовуються такі сервіси та ресурси, як Google Classroom, LearningAps.org, ZOOM.US, Facebook Live, канали You Tube, Електронна бібліотека ДОН КОДА https:mon.gov.ua/osvita/zagalna-serednya, тестування на платформі «На урок» join. naurok.ua , вчителі англійської мови успішно співпрацюють з видавництвом MM Publscation. Педагоги практикують проведення онлайн – уроків за допомогою Skype та Viber. Учні залучаються до перегляду відео – уроків на ТРК Київ, 34 каналі, в You Tube.
Та, безперечно, головне – це постійний зворотній зв’язок між вчителем і учнем! Діти та батьки постійно спілкуються з вчителями, всі роботи учнів одразу ж оцінюються відповідно до критеріїв та надсилаються учням.
Будьмо здоровими!