В рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 64/255 від 10.05.2010 р. з 11 по 17 травня 2020 року стартує Загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху.
Життя ─ це найдорожчий скарб. В дитинстві ми не розуміємо, що ним потрібно дорожити, а здоров’я берегти.
В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить ─ і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
Тож запрошуємо долучитися до обласного онлайн флешмобу з безпеки дорожнього руху «Живи цікаво та безпечно!».
Мета ─ популяризація безпечної поведінки дітей та учнівської молоді на дорозі, попередження негативних наслідків дорожньо-транспортних пригод та дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
Пропонуємо разом переглянути цікаві світлини профілактичних заходів з безпеки дорожнього руху попередніх років, які були проведені у закладі (акції, рольові ігри, презентації, флешмоби, практичні заняття з залученням представників місцевих органів поліції тощо).
З метою проведення дистанційної роботи у закладах рекомендуємо долучити і вихованців гуртків різних напрямів закладів освіти до створення творчих робіт на тему безпеки дорожнього руху (малюнки, аплікації, пластилінові композиції, відеорепортажі, прочитування власних віршів тощо).
Прохання інформацію про проведення онлайн флешмобу висвітлювати на освітніх сайтах, соцмережах (Instagram, Facebook), особистих сторінках вихованців, педагогів, батьків.