Традиційно, у жовтні місяці починається «учнівська олімпіадна кампанія». Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів  – це вид змагання, що мотивує учнів до самоосвіти.

Близько 5000 учнів м. Ірпеня є учасниками І (шкільного) етапу, 250-300 учнів беруть участь у ІІ (міському) етапі, 60-70 учнів  змагаються у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Варто відзначити позитивну динаміку щодо призових місць. Так у 2019-2020 навчальному році учасники  ІІІ (обласного) етапу гідно представили рідне місто, отримали гарний результат, виборовши 10 дипломів переможців та 33 дипломи призерів.

Вагомий внесок у підготовку й проведення олімпіадних змагань вносить учитель – компетентний помічник і консультант, організатор колективної та самостійної пізнавальної діяльності, який безпосередньо працює з дітьми, організовує і проводить шкільний тур олімпіади, готує своїх учнів до наступних етапів. 

Вітаємо педагогів, які стали наставниками для переможців  ІІІ етапу (обласного) олімпіад:

Семко-Герега Ірина Анатоліївна, вчитель трудового навчання Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 (І місце)

Горовий Олег Володимирович, вчитель географії Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 (І, ІІ місце)

Захаренко Олена Григорівна, вчитель англійської мови Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 (І місце)

Шевчук Тетяна Миколаївна, вчитель англійської мови Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 (І місце)

Русан Лідія Іванівна, вчитель англійської мови Ірпінської ЗШ І-ІІІ ст. № 17 (І місце)

Андрієвський Руслан Петрович, вчитель інформатики Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 (І місце)

Янковська Тетяна Петрівна, вчитель географії Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 (І, І, ІІІ місце)

Медведь Тетяна Миколаївна, вчитель історії  Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 (І місце)

Мамалига Олег Володимирович, вчитель трудового навчання Ірпінської ЗШ І-ІІІ ст. № 13 (І місце)

Мала Людмила Олександрівна, вчитель математики  Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 (ІІ місце)

Дренська Тетяна Антонівна, вчитель біології Ірпінського НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей»(ІІ місце)

Розумовська Марія Василівна, вчитель трудового навчання Ірпінського ліцею № 3 (ІІ місце)

Бондарчук Тетяна Павлівна, вчитель інформатики Ірпінського ліцею № 3 (ІІ місце)

Степашко Алла Олександрівна, вчитель німецької мови Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 (ІІ місце)

Соловей Валентина Іванівна, вчитель російської мови Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 (ІІ місце)

Смолій Ольга Михайлівна, вчитель фізики Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 (ІІ місце)

Лісовська Валентина Олексіївна, вчитель історії Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 (ІІ місце)

Король Олена Петрівна, вчитель української мови та літератури  Ірпінської ЗШ І-ІІІ ст. № 17 (ІІ місце)

Цибенко Ніна Іванівна, вчитель української мови та літератури Ірпінської ЗШ І-ІІІ ст. № 18 (ІІІ місце)

Павліченко Тетяна Сергіївна, вчитель української мови та літератури Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 (ІІІ місце)

Чувашина Олександра Павлівна, вчитель української мови та літератури Ірпінської ЗШ І-ІІІ ст. № 17 (ІІІ місце)

Леляк Тетяна Федорівна, вчитель математики Ірпінської ЗШ І-ІІІ ст. № 17 (ІІІ місце)

Пацай Богдан Дмитрович, вчитель математики та фізики Ірпінського НВО «Ірпінський ліцей-інноваційних технологій – Мала академія наук» (ІІІ місце)

Шалагінова Світлана Євгенівна, вчитель історії  Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 (ІІІ місце)

Шпиг Валентина Олександрівна, вчитель історії  Ірпінської ЗШ І-ІІІ ст. № 17 (ІІІ місце)

Скляренко Ірина Іванівна, вчитель історії  Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 (ІІІ місце)

Гончаренко Валентина Павлівна, вчитель біології Ірпінського ліцею № 3

(ІІІ місце)

Пиріг Галина Миколаївна, вчитель хімії Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 (ІІІ місце)

Шевчук Лариса Володимирівна, вчитель фізики  Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 (ІІІ місце)

Нечипорук Іван Миколайович, вчитель інформатики Ірпінського НВО «Ірпінський ліцей-інноваційних технологій – Мала академія наук» (ІІІ, ІІІ місце)

Устименко Оксана Борисівна, учитель інформатики Ірпінської ЗШ І-ІІІ ст. № 17 (ІІІ, ІІІ місце)

Громило Світлана Василівна, учитель географії Ірпінського НВО «Ірпінський ліцей-інноваційних технологій – Мала академія наук» (ІІІ місце)

Хайлов Андрій Миколайович, учитель іспанської мови  Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 (ІІІ місце)

Олійник Наталія Олександрівна, учитель німецької мови  Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 (ІІІ, ІІІ місце)

Чешко Тетяна Іванівна, учитель французької  мови  Ірпінської СЗШ І-ІІІ ст. № 12 (ІІІ місце)

Оробчук Ольга Вікторівна, учитель російської мови  Ірпінського НВК «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей»(ІІІ, ІІІ місце)

Конюшок Наталія Миколаївна, вчитель зарубіжної літератури Ірпінської ЗШ І-ІІІ ст. № 13 (ІІІ місце)

Шановні колеги! За покликом серця Ви обрали дуже відповідальну професійну стезю — педагогічну.  Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію. Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості тіла й духу, радості від вашої праці і усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя!