9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
Відзначення цього дня було запроваджено мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Цей день проводиться з метою залучення до дій кожного, хто долучений до створення кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайн спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.
Мільйони людей об’єднуються, щоб мати натхнення до позитивних змін онлайн, підвищити освідченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у різних заходах.
Не залишилися осторонь і педагоги Ірпінських шкіл, адже не покарання, а виховання, не заборона, а раціональний дозвіл, не тиск, а довіра до досвіду дорослих потрібні дітям сьогодні. Тому, з метою захисту дітей в цифровому середовищі протягом 9-11 лютого 2021 року для учнів шкіл було проведено уроки «Безпечного Інтернету».